PRISIJUNGIMAS

Vartotojas:
Slaptažodis:

Pamiršau slaptažodį

Registruotis

Kaip užsakyti spausdinimą internetu

Norint užsisakyti, kad nuotraukas atspausdintų fotolaboratorijoje, Jūs turite būti užsiregistravęs bei prisijungęs vartotojas.

“Mano albumuose” tereikia spustelėti dešinėje pusėje esančią nuorodą „užsisakyti“, prieš tai pasirinkus albumą , iš kurio norėsite užsisakyti nuotraukas. Jei norite užsisakyti nuotraukas iš keleto albumų , tai spustelėkite „pažymėti visus“ ir „užsisakyti“.
Naujame puslapyje rodo kiek yra pasirinkta nuotraukų per visus albumus. Čia taip pat galite pasirinkti norimą nuotraukų formatą, nuotraukų skaičių, popieriaus paviršių (matinį ar blizgų), spalvotas ar nespalvotas ar sepia nuotraukas.

Jei čia pakeisite skaičių - tiek komplektų visų nuotraukų ir užsakysite, jei norite tik kai kurias nuotraukas gaminti po kelis vienetus spustelėkite ant “detalizuoti”.

Taip pat jei norite parinkti kiekvienai nuotraukai atskirai formatą , spauskite apačioje ant „detalizuoti“ ir matysite detalų visų Jūsų nuotraukų užsakymą.

Čia jums parodys visas nuotraukas , prie kiekvienos jų bus galima pasirinkti norimą formatą. Jei nenorite užsisakyti visų nuotraukų , tai po nenorima nuotrauka uždedate varnelę ir ta nuotrauka nebus įtraukta į krepšelį. Tada tereikia apačioje spustelti nuorodą „įdėti į krepšelį“
Pasirinkite miestą bei parduotuvę, kurioje Jums būtų patogiausiai atsiimti nuotraukas.

Prie komentarų rašykite pastabas į ką turėtų atsižvelgti gamyboje foto-laborantai. Taip pat galima parašyti “be korekcijų” jei nuotraukas patys susikoregavote.

Primename - raudonų akių nekoreguojame.

Jei dar nesate tikras dėl užsakymo teisingumo spauskite redaguoti ir vėl pataisykite taip kaip Jums reikia.

Paspaudus “pirkti”, užsakymas iškeliauja į fotolaboratoriją ir jo atšaukti jau nebegalima. Tuo pačiu į elektroninio pašto dėžutę Jums ateis pranešimas apie suformuotą užsakymą, mokėtiną sumą, atsiėmimo vietą, atsiėmimo datą.

© 2006-2018 Eurokos fotografija sprendimas: infoluitai