PRISIJUNGIMAS

Vartotojas:
Slaptažodis:

Pamiršau slaptažodį

Registruotis

Kaip sukurti virtualų albumą

Kad susikurti savo nuotraukų virtualų albumą iš pradžių reikia užsiregistruoti eurokosfoto.lt sistemoje arba jei jau esate užsiregistravę, reikia įvesti vartotojo vardą bei slaptažodį bei paspausti “prisijungti”.

Kaip užsiregistruoti. Spauskite nuorodą “Registruokis”.Užpildykite visus prašomus laukus. Atidžiai perskaitykite taisykles. Pažymėkite langelį, kad su taisyklėmis susipažinote ir jų laikysitės.

Spauskite “Tvirtinti”. Į Jūsų elektroninio pašto dėžutę ateis registracijos patvirtinimas – nuoroda, kurią reikia paspausti kad Jus patvirtintu kaip naują vartotoją. Automatiškai atsidarys naujas langas kuriame matysite savo vartotojo vardą bei aktyvacijos kodą. Jums teliks tik paspausti tvirtinu ir Jūs jau mūsų sistemos narys.

Prisijunkite prie sistemos - įveskite savo vartotojo vardą bei slaptažodį bei paspauskite “prisijungti”.

Lange atsiranda Jūsų sukurtas ar sukurti albumai. Jei prisijungėte pirmą kartą albumus turite susikurti patys.

Tereikia paspausti ant nuorodos „Sukurti albumą“. Tada atsiradusiame laukelyje įrašyti norimą albumo pavadinimą ir paspausti „sukurti“. Lange atsiranda Jūsų sukurtas albumas. Galite sukurti keletą albumų ir juose laikyti sugrupuotas nuotraukas pagal atskirą tematiką.

© 2006-2018 Eurokos fotografija sprendimas: infoluitai